Star Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars

Тъмнината е в теб ... Тя пълзи към съществото ти. Отвори очи - прегърни я или я отхвърли, всичко зависи от теб.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Действието се развива в ...

Go down 
АвторСъобщение
Дейсън Дарр
Jedi Master (Consular)
Дейсън Дарр


Брой мнения : 209
Местожителство : Цялата Галактика
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Дейсън Дарр
Клас: Майстор джедай
Раса: Човек

Действието се развива в ... Empty
ПисанеЗаглавие: Действието се развива в ...   Действието се развива в ... Icon_minitimeНед Сеп 28, 2008 7:50 pm

Вселената се променя ... И всичко останало, което е в нея. Но някои неща остават същите. Мъдростта скрита в ученията на джедаите остава и до днес почти неразбрана. Когато пиша тези редове се замислям колко от нашите ученици са преминали на Тъмната страна, защото не са разбрали ученията ни. Реван, Малак, Бастила, Дарт Трая ... всички те бяха от другата страна на Силата. Надарени и могъщи, обещаващи джедаи. Някои от тях се завърнаха - Реван и Бастила, Трая от части, но Малак остана обгърнат в мрак. Нима трябва да се пилее такъв потенциал, защото ние предпочитаме да останем обгърнати в невежество относно основните ни принципи и разбирания? Не, тълкуванието на кодекса днес е много погрешно.
Тридесет години след като Реван замина за Неизследваните региони все още няма вест от него. Изгнаникът го последва, но и тя не се е завърнала. Тук останахме в неведение, макар че всъщност малко от нас бяха оцелели. Когато започна Маландорианската инвазия бях едва 15 годишен падауан. Сега съм на 55 години и пред очите ми са минали различни войни. Видях разцвета, после упадъка на джедаите. Днес малкото, които оцеляхме през тези 40 години на нестабилност се опитваме да възродим джедайския орден. Опитваме се да върнем вярата на хората в Силата. Дали ще успеем?


Из "Неразбрана мъдрост" от Дейсън Дарр
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net/forum.htm
 
Действието се развива в ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Wars :: Галактическия съвет :: Кабинета на Историка-
Идете на: