Star Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars

Тъмнината е в теб ... Тя пълзи към съществото ти. Отвори очи - прегърни я или я отхвърли, всичко зависи от теб.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кантина "Червено джудже"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Дейсън Дарр
Jedi Master (Consular)
Дейсън Дарр


Брой мнения : 209
Местожителство : Цялата Галактика
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Дейсън Дарр
Клас: Майстор джедай
Раса: Човек

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeСъб Окт 04, 2008 9:59 pm

Мястото се намираше в по-бедните квартали на Корускант и беше добре известно на тези, които знаеха какво къде да търсят. Представители на най-разнообразни и различни раси идваха тук да си отдъхнат и да пийнат нещо. Кантината винаги беше пълна както и с местни жители, така и с пътници. На пръв поглед изглеждаше съвсем прилично място, който факт, само спомагаше за огромната посещаемост на заведението.

Барман I смяна :
Тарас - забрак, на 56 години. Тарас има благ характер и способността да разбере всеки един проблем на посетителите на Червеното джудже. Изключително дружелюбен и симпатичен, забракът е специалист в направата на различни питиета.
Барман II смяна :
Уанит - родиан, на 24 години. За разлика от колегата си, Уанит не е толкова разговорлив, а напротив - през повечето време е намусен и неприветлив. Не умее да води дълги разговори, но пък е отличен барман.



Това е идеалното място ако търсите информация за мисията си.
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net/forum.htm
Куентин Феърс

Куентин Феърс


Брой мнения : 28
Местожителство : Корусант
Registration date : 03.10.2008

Герой
Име: Куентин Феърджъдж
Клас: Авантюрист
Раса: Човек

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 3:26 pm

( 1 )

"Не си спомням от кога не съм виждал Червеното Джудже толкова пълна с посетители. Сигурно, защото от няколко години не съм стъпвал тук." - мисля си аз /Куентин Феърджъдж/, докато се приближавам към бара.

"Нещата тук ми изглеждан някък променени. Обаче атмосферата си е съяата и като гледам стария Тарас все още налива чашите.Very Happy"

- - -

Пийвам едно питие и заглеждам посетителите за потенциални мои клиенти. Пропускам по-опадналите и опасни типове, в търсене на по-порядъчен работодател. Вземане-даванията ми с криминални елементи от близкото минало не ми бяха донесли нищо добро за няколкото ми години опит като пилот на товарно-транспортен кораб.

Сега, разполагайки единствено със собствения си Динамик-клас кораб "Сивогръм" и няколко кредита в картата, се надявам хубавия късмет най-накрая да му се усмихне...



Кантина "Червено джудже" Dynami11
Динамик-клас Товарен Кораб - "Сивогръм"


Последната промяна е направена от Куентин Феърс на Пон Окт 06, 2008 9:20 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Куентин Феърс

Куентин Феърс


Брой мнения : 28
Местожителство : Корусант
Registration date : 03.10.2008

Герой
Име: Куентин Феърджъдж
Клас: Авантюрист
Раса: Човек

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: МИСИЯ   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 3:34 pm

Какъв ще ми е късметът...

/някъква сила ми подсказва, ченяма да е много добър и все пак.../


Последната промяна е направена от Куентин Феърс на Пон Окт 06, 2008 3:36 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хроникьор
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Хроникьор
Клас:
Раса:

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: МИСИЯ   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 3:34 pm

The member 'Куентин Феърс' has done the following action : Хвърляне на зар

'Мисия' :
Кантина "Червено джудже" 35px-e10
Result :
Кантина "Червено джудже" De110
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net
Хроникьор
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Хроникьор
Клас:
Раса:

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 7:59 pm

Посетителите на кантината огледаха подозрително младежът, който вероятно нямаше повече от 26 години. По принцип възрастта не значеше нещо, но все пак решиха, че няма да е добре да му се доверят за скъптите си товари.
Изведнъж в кантината влезе някакъв добре облечен туилек. Той се огледа и накрая спря погледа си върху Куентин. Без да се бави се приближи до него и седна на масата му.
- Къде ли не те търсих! - каза туилекът задъхано. - Рако те търсеше.
- Мен? - попита скептично младежът.
- Да.
- Каква е причината?
Туилекът се огледа дали някой не ги подслушва и се наведе към мъжът :
- Заради артефактите.
Тогава на контрабандиста му стана ясно, че става въпрос за древните джедайски писания и холокрони, които беше купил от един фермер на Дантуин.
- Рако иска да ги продадем, но трябва някой да направи доставката. - туилекът отпи от джава сока на Куентин. - Вика те при него на Нар Шадаа за повече подробности.

Куентин, отиди на на Нар Шадаа в Черния пазар. Рако, шефа на твоята фракция има важна мисия за теб!
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net
Ториф Орфин
Jedi Sentinel
Ториф Орфин


Брой мнения : 139
Местожителство : НЯКЪДЕ СИ
Registration date : 04.10.2008

Герой
Име: Ториф Орфин
Клас: Джедай
Раса: Човек

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 8:46 pm

7
Ториф влезе в кантината . По пътя беше сменил джедайската туника с кожено яке. Зад бара стоеше забрак. Джедаят си взе джава сок, изпи чашата на екс и се огледа. В заведението имаше 2-ма играчи на пазак, един дремещ наутолан и още 2-ма трима посетители. Ториф поръча още един сок и доближи до бармана.
- Сигурно познаваш повечето посетители тук? Трябва ми кораб. Но не какъв да е, а "Сивогръм"
Върнете се в началото Go down
http://www.new-jedi.forumotion.net
Хроникьор
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Хроникьор
Клас:
Раса:

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeПон Окт 06, 2008 8:46 pm

The member 'Ториф Орфин' has done the following action : Хвърляне на зар

'Мисия' :
Кантина "Червено джудже" 35px-e10
Result :
Кантина "Червено джудже" De410
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net
Хроникьор
Admin



Брой мнения : 72
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Хроникьор
Клас:
Раса:

Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitimeВто Окт 07, 2008 12:45 am

Тарас огледа подозрително човекът пред него. Изглеждаше свестен и особено наивен щом питаше така директно за нещо, което иначе щеше да привлече доста внимание.
- Знам, виждам и чувам доста неща. Защо ти е ?
- Просто услуга. - вдигна рамена непознатият.
Барманът се замисли за секунда като продължаваше да бърше упорито една чаша, която всъщност си беше съвсем чиста.
- Е, момко, нямаш късмет днес.
Тарас се обърна и сипа един джава сок на друг клиент.
- Как така?
- Ами, "Сивогръм" излетя съвсем скоро от тук.
- Накъде? - поинтересува се непознатият.
- Предполагам Нал Хътта или Нар Шадаа. Все пак знаеш за какви товари става въпрос.
Мъжът кимна.
- Само че тези неща не са съвсем ... хм, безплатни.
Джедаят разбра намека и извади 30 кредита от якето си.
- Между другото, Феърс е симпатяга, надявам се не му навлечеш проблеми с това светлинно ножче.
Ториф се усмихна. Очевидно Тарас беше повече от наблюдателен.

Ториф, Тарас ти даде сведения, че човекът, който търсиш се казва "Феърс". Можеш да го потърсиш или на Нар Шадаа или на Нал Хътта.
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кантина "Червено джудже" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кантина "Червено джудже"   Кантина "Червено джудже" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кантина "Червено джудже"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кантина "Магичен Здрач"
» Кантина "Отчаяният пилот"
» Кантина "Беснеещата Банта"
» Кантина "Сакатият бежанец"
» Кантина "Вълнолом"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Wars :: Планетите контролирани от Републиката :: Корускант-
Идете на: