Star Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars

Тъмнината е в теб ... Тя пълзи към съществото ти. Отвори очи - прегърни я или я отхвърли, всичко зависи от теб.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Дейсън Дарр
Jedi Master (Consular)
Дейсън Дарр


Брой мнения : 209
Местожителство : Цялата Галактика
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Дейсън Дарр
Клас: Майстор джедай
Раса: Човек

Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Empty
ПисанеЗаглавие: Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?   Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Icon_minitimeПон Яну 12, 2009 11:00 pm

Да, кога беше първата ви среща с невероятната Вселена на Star Wars? Какви впечатления създаде у вас, колко пъти сте гледали филмите, от тогава? Все още ли харесвате поредицата, колкото в началото?
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net/forum.htm
Ториф Орфин
Jedi Sentinel
Ториф Орфин


Брой мнения : 139
Местожителство : НЯКЪДЕ СИ
Registration date : 04.10.2008

Герой
Име: Ториф Орфин
Клас: Джедай
Раса: Човек

Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?   Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Icon_minitimeВто Яну 13, 2009 1:31 am

Бях на 9, един август. Нямаше, какво да правя и реших да отида на кино. Филмът беше МВ.Е4. На другия ден пак отидох да го гледам. На следващата и по - следващата седмица отидох съответно на Е5 и 6.
Всяка от серия съм я гледал поне по 10-на пъти
Върнете се в началото Go down
http://www.new-jedi.forumotion.net
Darth Depraedis
Dark Lord
Darth Depraedis


Брой мнения : 13
Age : 34
Registration date : 12.07.2009

Герой
Име:
Клас:
Раса:

Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?   Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 7:20 am

Вероятно първия сблъсък беше в ранна детска възраст, тъй като нямам точен спомен. Общо взето съм фен от както се помня. Иначе като малък най-голямата ми радост беше да взема Империята отвръща на удара от видеотеката и да злорадствам. От този момент неминуемо падам към Тъмната страна...
Върнете се в началото Go down
Дейсън Дарр
Jedi Master (Consular)
Дейсън Дарр


Брой мнения : 209
Местожителство : Цялата Галактика
Registration date : 28.09.2008

Герой
Име: Дейсън Дарр
Клас: Майстор джедай
Раса: Човек

Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?   Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 1:11 am

Аз бях на 10, когато ги гледах за първи път. Беше невероятно късно, аз бях на училище, но вместо да спя, останах и ги гледах. В началото симпатизирах на Дарт Вейдър, но по-късно реших, че съм последователка на Светлината ^^ Така че, фенка съм от около 7 години, а невероятно заинтересована от 3-4, когато играх за първи път STar Wars KOTOR ...
Върнете се в началото Go down
https://knights-wars.bulgarianforum.net/forum.htm
uilan

uilan


Брой мнения : 1
Age : 32
Местожителство : Плевен
Registration date : 26.01.2010

Герой
Име:
Клас:
Раса:

Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?   Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 8:21 am

За първи път гледах Междузвезни войни преди повече от 10 години. Баща ми беше взел 4 епизод на видеокасета и оттогава не преставам да го гледам, всеки епизод съм го гледал повече от 20 пъти.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?   Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кога за първи път гледахте "Междузведни войни"?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Междузведни войни 4,5,6 - Актьорски състав и режисьор.
» Кантина "Червено джудже"
» Кантина "Магичен Здрач"
» Кантина "Отчаяният пилот"
» Кантина "Беснеещата Банта"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Wars :: Star Wars Вселената :: Филмите, актьорите ...-
Идете на: